• Чист. спиртові салфетки вологі, антисептичні 100 шт CW-10772

Спиртові антисептичні серветки ColorWay - це ефективний і безпечний засіб для гігієнічної обробки рук і шкіри, а також для швидкої дезінфекції різних поверхонь стійких до впливу спирту. Спеціальна формула на основі етилового спирту 70%, знищує до 99,9% мікробів і бактерій, ефективно запобігає різні епідемічні та інфекційні захворювання. Серветки можна використовувати вдома, на роботі, в дорозі або тривалих поїздках.

Застосування:
Відкрити клапан, дістати серветку, закрити щільно клапан, щоб уникнути висихання серветок. Обробити шкіру протягом 15 секунд.

Увага! Використовувати тільки для зовнішнього застосування. Не використовувати для обробки поверхонь, що не стійких до впливу спирту (акрил, лаковані поверхні, екрани моніторів і т. Д.). Не наносити на рани і слизові оболонки. Запобігати попаданню в очі. При попаданні засобу в очі, промити великою кількістю води. Не допускати контакту з відкритим вогнем і включеними електронагрівачами. Зберігати в оригінальній упаковці, далеко від джерел тепла і прямого попадання сонячних променів, окремо від ліків і їжі, в недоступному для дітей місці, при температурі від -20 ° C до + 30 ° C

Написати відгук

будь Ласка авторизуйтесь або створити обліковий запис перед тим як написати відгук

Чист. спиртові салфетки вологі, антисептичні 100 шт CW-1077

  • Виробник: ColorWay
  • Модель: Чист. CW Салфетки влажні антисептичні 100 шт CW-1077
  • Наявність: Є в наявності
  • ₴ 122.86 грн.